Gwarancja i wysyłka

Gwarancja towaru

Każdy towar zakupiony w naszym sklepie internetowym, objęty jest okresem 24 miesięcy gwarancji, od momentu dostarczenia towaru do klienta. Produkty oferowane przez Nas są fabrycznie nowe i nieużywane. Zawsze przed wysyłką poddawane zostają skrupulatnej  kontroli przez pracowników magazynu.

Gwarancja obejmuje wady materiałowe i fabryczne. Nie obejmuje natomiast części produktu ulegających naturalnemu zużyciu. Gwarancja na zakupione towary nie obowiązuje w przypadku niewłaściwego użycia, przeróbek i konserwacji, a także w razie niezgodnego z instrukcją, zmontowania zakupionego produktu.

Wysyłka towaru

Starając się sprostać najwyższym standardom, dostawę towaru powierzamy firmie zewnętrznej specjalizującej się w dostawie towaru, na terenie całego kraju.

Zaznaczmy jednak, że w przypadku zamówienia towaru , i nie odebrania go, klient zostanie obciążony kosztami wysyłki zwrotnej ( za powrót nieodebranego towaru również ponosimy koszta.). Deklarujemy darmową wysyłkę która nie obejmuje zwrotu towaru w przypadku nie odebrania przesyłek.

  1. Wysyłka towaru odbywa się z magazynu zlokalizowanego w siedzibie firmy i możliwa jest na terenie całej Polski.
  2. Czas wysyłki staramy się możliwie najbardziej skrócić, więc realizujemy zamówienia najszybciej jak to możliwe.
  3. Wyjątkiem są sytuacje gdy klient na własne życzenie wydłuży termin realizacji zamówienia.
  4. Gdy zdecydujesz się na płatność przelewem, wysyłkę realizujemy gdy tylko przelew zostanie zaksięgowany na naszym rachunku bankowym.
  5. W przypadku gdy zdecydujesz się na „płatność przy odbiorze towaru” – wysyłka zostanie zrealizowana  w miarę możliwości jeszcze tego samego dnia, bądź jeżeli jest to niemożliwe kolejnego dnia roboczego. 
  6. W sytuacji gdy Klient decyduje się na płatność ratalną, wysyłka zrealizowana będzie gdy tylko bank potwierdzi zawarcie umowy kredytowej.
  7. W przypadku odbioru osobistego – produkt przygotowany będzie w terminie ustalonym z pracownikiem sklepu.

Zakupiony przez Państwa towar jest solidnie zapakowany przez naszych magazynierów i przekazany firmie kurierskiej. Kurier dostarcza do Państwa towar do pierwszego zadaszonego pomieszczenia (np. klatka schodowa). Nie mamy możliwości narzucenia kurierowi wniesienia towaru, jako że wysyłane przez nas paczki, kwalifikują się jako gabarytowe. Bardzo prosimy o zadbanie o to by towar miał kto wnieść. Cena, jaka widnieje przy wybranym przez państwa towarze, jest ceną ostateczna bez żadnych dodatkowych kosztów.

Uwaga!!! 

Odbiór osobisty dostępny pod adresem: ul. Kołłątaja 5, 46-203 Kluczbork – w dni robocze, w godzinach od 8.00 do 16.00, bądź przy wcześniejszym ustaleniu innej godziny z pracownikiem sklepu.

Niestety nie mamy wpływu na godziny dostarczenia towaru. Zamówioną przesyłkę możesz śledzić na stronie firmy kurierskiej (GEIS lub DPD) przy pomocy numeru listu przewozowego, o który możesz poprosić pracownika sklepu.